Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

 

Відвал спеціальний ВС-S.00.00.000

Призначений для прибирання снігу та переміщення інших сипучих матріалів (землі, будівельного сміття, зерна та інше), на будівництві, у сільскому господарстві, на підприємствах дорожнього будівництва, комунального господарства, електропостачання та зв'язку та інше.

Монтується на базове шасі – телескопічний навантажувач, робочий орган якого обладнаний адаптером типу Manitou 731 – CLAAS Scorpion 6030.

Відвал спеціальний марки ВС-S.00.00.000 складається з несучої рами, яка приєднується до робочого органу базового шасі, та ковша, який шарнірно закріплений до несучої рами з можливістю повороту його в дві сторони на кут до 30º.

Підйом та опускання ковша відвалу виконується за допомогою телескопічної стріли базового шасі, до якої він приєднаний.

Поворот ковша виконується за допомогою гідроциліндру, встановленого на несучій рамі відвалу, який приєднується до гідросистеми базового шасі та керується з робочого місця оператора.

На вимогу замовника відвал спеціальний може комплектуватись ковшом поворотної конструкції в обидві сторони з механічним способом повороту (вручну), який фіксується в робочому положенні за допомогою з’ємного штифта.

Гумові накладки ковша відвалу змінної конструкції, виготовлені з техпластини товщиною 40 мм, армованої капроновою тканиною.

 

Основні технічні характеристики:

Характеристики Значення
Тип відвалу поворотний
Привід повороту гідравлічний
Кут повороту, не більше 30°
Ширина та висота ковша відвалу (B x H) 2800 x 700 мм
Загальна вага, не більше 145 кг

 

 

Перегляди: 88

ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ»

18000, Україна, м. Черкаси,

вул. Байди Вишневецького, буд. 18, оф.95,

тел./факс: (0472) 33-11-62,

+38 (096) 380-68-85,  

e-mail: tot-stail@ukr.net