Товариство з обмеженою відповідальністью «ТОТ-СТАЙЛ» - сучасне машинобудівне підприємство України        

Компанія заснована 19 грудня 2005 року.

Основним напрямком діяльності підприємства є виготовлення та поставка бурильно-кранового обладнання та бурильно-кранової спецтехніки марок БКУ, запасних частин, вузлів, деталей та іншої продукції для потреб енергетики, зв'язку, будівництва, сільського господарства та інше.

Бурильно-кранове обладнання марок БКУ монтується на базове шасі - трактори марок ХТА-200, ХТА-220, ХТЗ-150К, ХТЗ-17221, ДТ-75 (або еквівалент).

ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» також виготовляє та здійснює поставку:

Високий інтелектуальний і технічний потенціал фахівців підприємтсва, що володіють спеціальними знаннями та багаторічним досвідом роботи в даній галузі, дозволяє нам проектувати і виготовляти обладнання з урахуванням всіх індивідуальних вимог замовників.

НАША СПЕЦТЕХНІКА успішно пройшла сертифікаційні випробування та СЕРТИФІКОВАНА. Якість та безпечність бурильно-кранової спецтехніки виробництва ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» підтверджена сертифікатами відповідності.

Наша компанія не тільки плідно веде бізнес, але й дбає про співробітників, підтримує відкритий діалог з партнерами та клієнтами, впроваджує інновації та йде у ногу з часом.

У зв'язку зі зміною вимог ринку ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» постійно удосконалює та модернізує продукцію власного виробництва та проводить дослідно-конструкторські роботи, що направлені на підвищення технічного рівня продукції. Ефективна стратегія розвитку підприємства, вірні управлінські рішення, сумлінна праця робочого колективу стали основою значних успіхів. 

ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» посіло вагомі позиції серед кращих підприємств в Національному бізнес-рейтингу країни.

Високі показники роботи відзначені престижними нагородами України:

Отримані підприємством нагороди Національного бізнес-рейтингу - знак надійності, стабільності та довіри.

ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» відіграє вагому роль у створенні валового продукту України та, тим самим, сприяє зростанню економічних показників України!

Перегляди: 7673