Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Про компанію

        Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОТ-СТАЙЛ» - машинобудівне підприємство на ринку України. Підприємство засноване у грудні 2005 року. Розташоване в центрі України – у місті Черкаси. ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» виготовляє широкий асортимент продукції, що дозволяє застосувати її в багатьох галузях народного господарства – енергетиці, будівництві, зв’язку і т.д.

Основна продукція підприємства – бурильно–кранове обладнання на базі різноманітних транспортних засобів (тракторів Т-150К, ДТ-75, МТЗ-82), що призначені для буріння шурфів та встановлення в них опор ліній електропередач, зв’язку і т.д. Бурильно – кранове обладнання застосовують для робіт по будівництву, обслуговуванню і ремонту електричних мереж, а також може бути використане в будівництві промислових об’єктів та житла.

Якість продукції, що виготовляється завдяки спеціальній технології, задовольнить найвищі вимоги, допоможе подовжити строки експлуатації обладнання.

Акцентуємо Вашу увагу на тому, що виготовлення устаткування бурильно – кранового та запасних частин до нього здійснюється виключно згідно ТУ У 29.5- 33978617-001:2008, яке зареєстроване нашим підприємством у порядку, установленому чинним законодавством України.

Високий інтелектуальний і технічний потенціал фахівців підприємства, що володіють спеціальними знаннями та багаторічним досвідом роботи в даній галузі, дозволяє нам проектувати і виготовляти обладнання з урахуванням всіх індивідуальних вимог замовників.

В зв’язку із зростанням вимог ринку, ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» постійно удосконалює і модернізує обладнання. Завдяки високій якості продукції, що виготовляється, ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» регулярно перемагає в тендерах на закупівлю бурильно – кранових установок

За роки роботи на ринку України продукцію ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ» знає вся країна!

Ми пропонуємо споживачам надійну, якісну і доступну по цінам продукцію!

 

 

Перегляди: 2821

ТОВ «ТОТ-СТАЙЛ»

18000, Україна, м. Черкаси,

вул. Байди Вишневецького, буд. 18, оф.95,

тел./факс: (0472) 33-11-62,

+38 (096) 380-68-85,  

e-mail: tot-stail@ukr.net